İzmir Oto Kiralama Fiyatları

İzmir Oto Kiralama

Türkiye’nin nadide ili İzmir her yıl özellikle yaz aylarında gelen turist akınları ile en işlek caddelere ve sokaklara ev sahipliği yapmıştır. Farklı lokasyonlardan çeşitli nedenlerden dolayı İzmir’e gelen yerli ve yabancı insanların ulaşım için ilk tercihi çoğunlukla oto kiralama sektörü olmaktadır. Yerli ve yabancı müşterilerimizin ilk tercihi haline gelen İzmir oto kiralama hizmetinden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri ve profesyonel bir hizmet alabilmeleri için çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

İzmir, tarihe açılan sokak ve caddeleri, birbirinden güzel yiyecek ve içecekleri, eşsiz manzarası, kum ve plajları ile her daim yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Bu bölgelere özellikle tatil amaçlı gelen turistlerin tüm rent a car hizmetlerinden sorumlu olan firmamız uzun yıllardır bu sektörün vazgeçilmez bir parçasıdır. İzmir araba kiralama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin en profesyonel ve kaliteli hizmetlerden en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri için ter dökmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Firmamız uzun bir süredir yerli ve yabancı misafirlerimize aktif olarak oto kiralama hizmeti vermektedir. Uzun yılların büyük oranda getirmiş olduğu bilgi, birikim, ileriye dönük yatırımlar sayesinde yol devam etmemiz müşteri sayımızın her geçen gün katlanmasına yardımcı olmaktadır.

-Müşteri odaklı çalışma yöntemlerimiz ile müşteri memnuniyetini her daim kazanmayı hedeflemekteyiz.

-Araç filolarımızı her daim müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda genişletmemiz müşterilerimizin istedikleri araç seçeneklerini daha kolay tedarik edebilmemize yardımcı olmaktadır.

-Geniş araç filomuz ile çıkmış olduğumuz oto kiralama sektöründe Dünya’nın birçok farklı noktasından ortaklaşa bir şekilde işler çıkarmaktayız. Bu anlamda Dünya’nın belirli yerlerinde aktif müşterilerimiz mevcuttur.

-Yılın her ayı aktif olarak çalışmamız ve kesintiye uğramamız diğer İzmir oto kiralama firmaları ile ayrılan en belirgin özelliklerimizden birisidir.

-7/24 ulaşabilir telefon numaramız ve online e posta adreslerimiz sayesinde müşterilerimiz bizimle rahatlıkla iletişime geçebilmektedir.

-Araçlarımızı belirli zaman dilimleri arasında devamlı olarak bakımlara tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz araç bakımlarımız sayesinde müşterilerimizin yolda kalabilme olasılığını en aza indirgemiş bulunmaktayız.

İzmir Oto Kiralama Hizmetinden Covid-19 Pandemisindeki Tedbir ve Önlemlerimiz Nelerdir?

Müşterilerimizin sağlığı ve sıhhati tüm önceliklerimizin önünde seyredildiğini bilmenizi istemekteyiz. Bu anlamda Covid-19 Pandemisinin başladığı ilk günden itibaren ofis ve bürolarımızı mütemadiyen geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda müşteriden almış olduğumuz araçları yeni müşterimize sunum yapmadan önce geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra hem ofislerimiz içerisinde hem de araçlarımız içerisinde devamlı olarak kolonya, dezenfektan ve maskeler mevcuttur.

Covid-19 Pandemisine karşı aldığımız önlemler bununla da sınırlı değildir. Bunun yanı sıra yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına uyum göstermeleri konusunda tembih ve ikazlarda bulunmaktayız. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı tedbirler sayesinde siz de güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir profesyonel ve kaliteli oto kiralama hizmetlerinden en avantajlı fiyatlar karşılığında yararlanabilirsiniz.

İzmir Oto Kiralama Fiyatları

İzmir oto kiralama fiyatları konusunda net bir bilgi vermek yersiz kalacaktır. Fakat bünyemiz altında bulunan tüm araçlarımızın günlük kiralama bedelleri mevcuttur. Fakat uzun süreli kiralamalarda ek indirimler söz konusudur. Bu anlamda fiyat politikamızı tam olarak idrak edebilmek ve aklınıza kalan tüm sorulara yanıt bulabilmek için e posta adreslerimizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Havalimanından en kaliteli olan araç kiralama hizmeti
Havalimanından en kaliteli olan araç kiralama hizmeti

Sizlerde İzmir ilinde İzmir Rent A Car olarak bizlerden araç kiralayabilir ve rahat bir şekilde işlerinizi de yoluna koyabilirsiniz.

İzmir Araba Kiralama
İzmir Araba Kiralama

Her bütçeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetine önem veren İzmir araç kiralama firması, bünyesinde ekonomik fiyatlara kiralanacak otomobil modelleri de bulundurmaktadır.

İzmir Bornova Araç Kiralama
İzmir Bornova Araç Kiralama

İzmir’in yaz aylarında en kalabalık ilçelerinden birisi haline gelen Bornova, rent a car ve oto kiralama hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova araç kiralama hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız.

İzmir Bornova Havalimanı Transfer
İzmir Bornova Havalimanı Transfer

İzmir Bornova Havalimanı transfer hizmetimizden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmek, profesyonel ve kaliteli hizmet alabilmek için her daim bizi seçebilirsiniz. Size özel olarak geliştirdiğimiz ve araç filomuzu sürekli olarak güncellememiz siz değerli müşterilerimizin istedikleri araçları tahsis edebilmemize yardımcı olmaktadır.

İzmir Bornova Rent A Car
İzmir Bornova Rent A Car

Daf rent a car olarak İzmir’in nadide ilçesi haline gelen Bornova’ya rent a car hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova rent a car hizmeti süresi boyunca müşterilerimize en profesyonel hizmet şartlarını sunabilmekten mutluluk duymaktayız.

İzmir Bornova Şoförlü Araç Kiralama
İzmir Bornova Şoförlü Araç Kiralama

İzmir’in nadide ilçesi haline gelen her yıl gelen binlerce turiste ev sahipliği yapan ve Dünya’nın en güzel otellerinin bulunduğu Bornova’ya aktif olarak şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde yerli ve yabancı turistlere aktif olarak araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

İzmir Lüks Araç Kiralama
İzmir Lüks Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama konusunda son derece deneyimli ve aynı zamanda da kaliteli bir firma olarak her zaman için hizmetinizde olmak isteriz.

İzmir Profesyonel Araç Kiralama
İzmir Profesyonel Araç Kiralama

Firmamız da İzmir Profesyonel araç kiralama hizmetini müşterilerine en uygun fiyat karşılığında sunmak için çalışmaktadır.

İzmir Rent A Car
İzmir Rent A Car

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren ve İzmir oto kiralama firmaları arasında da yer alan Daf, araç kiralama konusunda hizmet kalitesini,güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan bir tanesidir.

İzmir Ucuz Araç Kiralama
İzmir Ucuz Araç Kiralama

İzmir ili genelinde kiralık otomobil ihtiyacı olan kişilere, istedikleri model ve özelliklere sahip araçları ucuz fiyatlarla kiralamahizmeti vermekteyiz.

Kaliteli Araçlarla Araç Kiralama
Kaliteli Araçlarla Araç Kiralama

Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir rent a car firması, bünyesinde kaliteli otomobil modelleri de bulundurmaktadır.