İZMİR MİNİBÜS KİRALAMA

İstediğiniz yolcu sayısına göre farklı seçeneklerdeki minibüslerden dilediğinizi kiralayabilir, en uygun fiyatlarla en konforlu yolculuğu yapabilirsiniz. Araçlarımız güvenli, konforlu ve ekonomiktir. Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren firmamızda, her modelde araç bulabilir, günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

İzmir’e sektöründe hareket getiren İzmir’de minibüs kiralama firması olarak hizmet veriyor, cazip fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutuyoruz. 24 saat hizmet veren firmamızı hemen arayabilir, araçlarımız ve fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kalabalık ailelerin organizasyonlarında çözüm olan ve güvenli yolculuklar sağlayan araçlarımızı çok beğenecek, yolculuğunuzun keyfini her şekilde yaşayacaksınız. Açıldığından bu yana her müşterisini memnun eden firmamızı siz de ziyaret edin.

İzmir’de minibüs kiralama firması olarak fiyat ve kalitemizi görünce başka araç kiralama firması aramayacak, araçlarımızı uygun fiyatlarda bizden kiralayacaksınız. Kaliteyi ucuza kiralamak istiyorsanız hemen firmamızla irtibata geçin. Temiz, güvenli ve son model araçlarla yolculuk yapmak isteyenlerin uğraş yeri olan firmamıza uğramadan araç kiralamayın. Kiralama süresini siz belirleyin ve bir telefon uzaklığındaki firmamızı hemen arayın. Cazip fiyatlarda son model araçlar kiralamak için sizleri İzmir’deki ofisimize bekliyoruz. Keyifli ve güvenli yolculuklar için firmamızı seçin.

Diğer Hizmetler

İzmir Araba Kiralama
Firmamız tüm yerli ve yabancı müşterilerin ulaşım ihtiyacı olan İzmir araba kiralama hizmetini en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında sunabilmekten memnuniyet duymaktayız.
İzmir Bornova Rent A Car
Daf rent a car olarak İzmir’in nadide ilçesi haline gelen Bornova’ya rent a car hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova rent a car hizmeti süresi boyunca müşterilerimize en profesyonel hizmet şartlarını sunabilmekten mutluluk duymaktayız.
İzmir Havalimanı Transfer
İzmir'e gelen misafirlerimiz için izmir Havalimanı Oto Kiralama hizmetini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.
İzmir Şoförlü Araç Kiralama
Firmamız İzmir’in yükselen ekonomisi olan İzmir Şoförlü araç kiralama hizmetini en uygun fiyatlar karşılığında sunmaktadır.
İzmir Şöförlü Oto Kiralama
İzmir şoförlü oto kiralama hizmeti ile siz de yalnızca araç kiralamanın değil güler yüzlü, profesyonel bir şoför ile ulaşım sağlamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
İzmir Renault Symbol Kirala
İzmir’da Daf Rent a Car ile Renault Symbol araç kiralamak sandığınızdan çok daha kolay. İzmir araç kiralama hizmetini uygun fiyatlarla sunduğumuzu da eklemeliyiz.